Centrum artystyczne w OhioNowe centrum artystycznej współpracy na stanowym uniwersytecie Bowling Green w Bowling Green w Ohio, zawierać ona ma klasy jak również przestrzenie do współpracy i tworzenia mają one połączyć studentów rożnych wydziałów szkoły artystycznej, zakładu teatru i filmu i szkoły muzycznej.
Plany budynku zawierają trzy przestrzenie artystyczne: teatr w którym będzie można wystawiać wielko skalowe produkcje teatralne i musicale, opery; mniejszy teatr dla prezentacji i różnego rodzaju programów artystycznych w tym dla młodych widzów; małą scenę dla artystów do prób i eksperymentów wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w najnowocześniejsze technologie.
Architekci z Snøhetta stworzyli duży główny, otwarty hol który wita gości od wejścia, słoneczne i przestronne lobby zapewnia widoki w górę na salony, klasy i studia,sale muzyczne i wydział dramatu na drugim piętrze. Umiejscowiony w samym sercu budynku teatr główny może pomieścić 400 osób i może być wykorzystany w różny sposób.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s